Najnowsze modele anatomiczne

Modele anatomiczne w kraju

modele anatomiczne

Modele anatomiczne nie tylko do edukacji anatomii, ale również weterynaryjne.

Modele anatomiczne nie tylko do edukacji anatomii, ale również weterynaryjne.

Modele anatomiczne możemy nabyć w specjalistycznych sklepach. Natomiast nie są to jedynie modele anatomiczne poszczególnych elementów ciała na których uczą się przyszli lekarze i poznają anatomie. Występują również modele anatomiczne zwierząt, które służą do edukacji lekarzy weterynarii. Wbrew pozorom wybór modeli anatomicznych jest szczególnie ogromny. Niezwykle popularne są zaawansowane fantomy kota do edukacji resuscytacji krążeniowo-oddechowe. Uczniowie mogą się na nich nauczyć:

  • różnych technik RKO
  • bandażowania
  • nakłuć żylnych w kilku miejscach.
  • treningu anestezjologicznego,
  • reanimacji usta – pysk,
  • umieszczenia rurki intubacyjnej,
  • wentylacji ręcznej
  • uciski klatki piersiowej.

Są to modele anatomiczne, na jakich można niewątpliwie dużo się nauczyć. Możemy zarówno kupić lecz i absolutnie tąż np łapkę psa do edukacji robienia zastrzyków i wkłuć dożylnych. Istnieją one szczególnie precyzyjnie odwzorowane, dzięki czemu student w szybki sposób nauczy się praktycznie wykorzystać swoją wiedzę. Osteoporoza, myślicie, że to choroba tylko ludzi niestety nie. Modele anatomiczne, które przedstawiają proces choroby oraz jego etapy u kota. Składa się on w sumie z 4 modeli. Pierwsze modele anatomiczne mają zdrowe kolano ze wszystkim strukturami jak ścięgna itd. Kolejne prezentują zwyrodnienie stawów od najmniej dotkniętego chorobą do poziomu bardzo zaawansowanego. Modele anatomiczne stomatologiczne zwierząt. Należą one do również szczególnie ciekawych oraz ciekawych. Co zwierają: Sztuczne zęby i kości otoczone miękką gumą dodatkowo wyposażony jest w uchwyt i ramię oraz dwa zestawy szczęk. Posiada wymienny zestaw RTG i zestawy do scalingu. Te modele anatomiczne są niesamowicie interesująco wykonane oraz umożliwiają przyszłemu weterynarzowi przeprowadzenie dokładnego zbadania i wyczyszczenie jamy ustnej. Są również ramię mocujące, dzięki czemu potrafimy pysk psa zlokalizować w pewnym miejscu i nauczyć się wykonywać zabiegi.
Tak jak i u mężczyzn modele anatomiczne zwierząt potrafią być zwiększone. Niektóre zwierzęta są tak małe i by opisać ich fragmenty należny je powiększyć. Takim modelem może być model głowy komara. Jest on powiększony aż 80 razy. Przedstawia on formy aparatu gębowego kłująco-ssącego. Inne modele anatomiczne powiększane toż np mrówka 30x powiększona. Idealnie kształtuje się do celów demonstracyjnych lub pokazowych.

Kolorowe modele anatomiczne potrafimy nabyć np jako typ stopy konia. Są on w kilku wariantach i jest stworzony jako model 3d. Jak widzimy modele anatomiczne zwierząt cieszą się również znacznie dużym zainteresowaniem. Wybór jest faktycznie ogromny. Jeżeli nie zajdziemy – modele anatomiczne, jakie nam pasują zawsze potrafimy złożyć prywatne zamówienie. Wtedy modele anatomiczne są tworzone dla nas uwzględniając to co dla nas najważniejsze. Musimy jednak mieć, że takie modele anatomiczne nie będą podlegać zwrotom. Jednak wybierajmy sprawdzone i dobre sklepy, jakie są od lat na naszym rynku.